Kasutamise kogemus Variconis

Belgradist pärit Inna jagab Variconise kasutamise kogemust

Kogemus Variconis geeliga

Minu kogemus Variconis geeli kasutamisest veenilaiendite raviks võib aidata kellelgi vältida tõeliselt efektiivse ravimi pikka otsimist. On hästi teada, et veenilaiendite korral on algstaadiumis näidustatud kohalike salvide või geelide kasutamine. Siin on lihtsalt reklaamitud rahalised vahendid ei ole samad, ja kuni mul soovitati seda geeli kasutada, proovisin palju muid ebaefektiivseid võimalusi.

See veenilaiendite ravigeel teeb oma töö! Niisiis, ebameeldivad sümptomid - raskustunne, ebamugavustunne jalgades ja pidev turse tunne - kadusid peaaegu kohe. Oluline on ainult meeles pidada, kuidas kompositsiooni õigesti kasutada. Kandke õhuke kiht puhtale nahale, jaotage see ühtlaselt ja laske sellel umbes 6 tundi. Niisiis, hõõrusin probleemseid kohti öösel ja hommikul pärast dušši. Pärast 6-nädalast manustamist muutusid silmatorkavad vaskulaarsed mustrid märgatavalt kahvatuks. Arst ütleb, et geel päästis mind sõna otseses mõttes tüsistustest ja võib-olla isegi veresoonte operatsioonidest.

Olen tulemusega väga rahul. Lõppude lõpuks ei pea ma muretsema veenilaiendite võimalike tagajärgede pärast. Pärast hooldust saan jälle kanda kõrge kontsaga kingi, ilma et oleksin väsinud ja paistes.Ravi tulemus Variconis geeligaIlmunud ämbliksoonide pärast olin mures, et keegi neid näeb, nii et kleidid olid alles kapis. Nüüd on nad naasnud minu tavapärase kuvandi juurde. Ja mul on selle üle väga hea meel!

Nüüd, kui sõbrad jagavad oma jalgadega probleeme, soovitan neile alati Variconist. Lõppude lõpuks töötab see tõesti. Kinnitatud isiklikult!