Kasutusjuhend Variconis

Variconise ametlik juhend Eestis täpsustab küsimust, kuidas tööriista kasutada. Geeli tuleb probleemsetele kohtadele kanda väikese varuga. Seejärel hõõruge õrnalt õrnalt, kuni koostis naha täielikult imendub. Protseduuri sagedus on 2 korda päevas. Suurema efekti saavutamiseks katke töödeldud alad ja vältige ravimi aktiivsete komponentide maha pesemist. Oluline on vältida kompositsiooni sattumist avatud haavadele ja limaskestadele. Ravikuuri kestus on individuaalne, kuid on vähemalt 30 päeva.

Variconis geeli kasutamise juhised

Variconise kasutamise peamised näidustused

Ravim määratakse haiguse varases ja progresseeruvas staadiumis. Saate hakata geeli kasutama veenilaiendite raviks selle tekkimisel:

  • alajäsemete tugev turse;
  • ebamugavustunne, mis tuleneb liigsest pingutusest, istuvast tööst või pikaajalisest seismisest;
  • jalgade pindmiste anumate visuaalne muutmine;
  • alajäsemete valu sündroom.

Varikonise vastunäidustused

Geel veenilaiendite raviks on ürdiekstraktide originaalne kombinatsioon. Seetõttu on riskivaba aine ette nähtud eakatele, rasedatele patsientidele. Samuti on ravim näidustatud allergiliste reaktsioonidega inimestele. Mõnel juhul on individuaalne vastumeelsus kompositsiooni üksikute komponentide suhtes. Kui ilmnevad sellised tunnused nagu põletamine, fotofoobia, pisaravool või allergiline nohu, on soovitatav loputada töödeldud ala rohke sooja veega ja pöörduda täiendava nõu saamiseks arsti poole.